הקשר בין זיקפה לבטחון עצמי

הקשר שבין תפקוד מיני לביטחון עצמי

טייגר תפקוד מיני

בעיות בתפקוד המיני הופיעו מאז ומתמיד אצל גברים בכל רחבי העולם, ולכל אורך חייהם. יחד עם זאת, לאור תפיסות חברתיות שרווחות גם בעידן הנוכחי, הנושא הכאוב לא דובר באופן פתוח ולא הובנו השלכותיו. על כן, חשוב לדעת שקיימים קשרים הדוקים בין הביטחון העצמי של הגבר ובין תפקודו במישור המיני, ושבימינו ישנם לא מעט טיפולים ותכשירים כמו טייגר קינג המסייעים לפתרון הבעיה.

מעגל הביטחון העצמי והמיניות

 למעשה, בעיות בתפקוד המיני עשויות לנבוע ממגוון רחב של סיבות, החל בשינויים הורמונאליים בגילאים מבוגרים, דרך מתחים ולחצים, ועד לקשיי זוגיות. יחד עם זאת, מרגע שמתחילים להופיע הקשיים מושפע באופן מהותי בטחונו העצמי של הגבר. הסיבה לכך נעוצה בתפיסות תרבותיות שמקורן עוד בשחר ההיסטוריה, לפיהן גבריות טובה קשורה הדוקות בביצועים המיניים. במילים אחרות, גבר שאינו מתפקד בצורה משביעת רצון במיטה, יחווה עד מהרה פגיעה וירידה בדימוי העצמי ויטה לחשוב על עצמו במונחים של חולשה, תסכול ואכזבה. כאשר מצב זה מופיע בתוך מערכת יחסים שאיננה תומכת או מבינה, מצוקתו של הגבר גדלה עוד יותר. למרבה הצער, העניינים ממשיכים להסתבך מאחר שמדובר במעגל בו חוסר הביטחון יוצר בעצמו תפקוד מיני לקוי. הגבר שחרד לגבריותו ומתבייש בביצועיו מתחיל להימנע מקיום יחסים, תוך מציאת תירוצים שונים ומשונים. כאשר הוא בכל זאת מגיע אל האקט, מחשבותיו טרודות ולחוצות, ומפחיתות את יכולתו להתרכז ולתפקד.

דרכים לשיפור המצב

 החדשות הטובות הן שניתן לפרוץ את מעגל הקסמים שבין הביטחון העצמי לתפקוד המיני, ולהלן מספר טיפים שיסייעו בכך:

  • קושי טבעי – זכור שכמעט כל גבר חווה בשלב זה או אחר בעיות בתפקוד המיני, ושלעיתים קרובות מדובר בתגובה חולפת לאירועים פיזיולוגיים וסביבתיים שונים. למעשה, כחמישית מבעיות המיניות בקרב זוגות ישראליים קשורות לגבר, וחלקן הגדול ניתנות לפתרון מלא.
  • לאהוב את עצמך – מיניות איננה חזות הכל, ובוודאי אינה קובעת האם אתה גבר שלם או אדם מוצלח. מובן שכדאי לטפל בבעיה על מנת ליהנות מחיי מין טובים, אך לעת עתה תוכל להזכיר לעצמך הצלחות ותכונות מצוינות אחרות שלך כדי לשפר את הדימוי העצמי.
  • לשוחח עם בת הזוג – ייתכן מאוד שזוגתך תופסת את הדברים באופן שונה לגמרי, מאחר שנשים פחות מוטרדות מביצועים ויותר מכוונות לרגש. שיחה פתוחה וכנה עשויה להבהיר לך שזוגתך דווקא נהנית מיחסי המין, וביכולתה אף להציע הצעות שיענגו אותה עד שאתה תשוב לאיתנך.
  • תכשירים איכותיים – תוכל להיעזר בתכשירים מצוינים לשיפור התפקוד המיני, כמו הטייגר קינג שמורכב מחומרים טבעיים בלבד. עם תכשיר זה לא תידרש לבדיקות רופא העלולות לפגוע עוד יותר בדימוי העצמי, וכך תפרוץ את מעגל הקסמים בכוחות עצמך.
טייגרהקשר שבין תפקוד מיני לביטחון עצמי