בעיות זיקפה

מה גורם לבעיות בהשגת זקפה

טייגר אין אונות, תפקוד מיני

בעיה בהשגת זקפה או בשמה הלועזי "Erectile Dysfunction" היא תופעה נפוצה ורווחת, המוכרת לגברים רבים ברחבי העולם. למעשה, התופעה היתה קיימת לכל אורך ההיסטוריה ומתוארת בכתבים ששרדו מתרבויות עתיקות, כגון יוון, רומא וממלכות המזרח הרחוק. בימים עברו נהגו לשייך את התופעה לכישלון אישי בגבריות, ולחוסר אונים במגוון רחב של תחומי החיים. ואולם, עם התפתחות המדע והידע הרפואי הובן כי קיימות סיבות רבות לקושי בהשגת זקפה ובהפרעה לאון הגברי. בנוסף, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית ותהליכי הגלובליזציה נהנה כיום הצרכן הישראלי ממגוון רחב של פתרונות, ביניהם תחליפי ויאגרה כמו קמגרה, וכן תכשירים טבעיים כמו טייגר קינג.

בעיות זקפה ומעגל הקסמים

ראשית, יש להבין כי זקפה איננה תהליך גופני הממוקד באזור אחד בלבד, אלא מעורבים בו מרכיבים רבים ושונים. לדוגמא, בתהליך הזקפה מעורבים מערכות העצבים וכלי הדם, היבטים רגשיים של הגבר, וכן אורחות חיים המשפיעות על התפקוד הגופני והנפשי. במקרים רבים מדובר ב- 'מעגל קסמים' שלילי, אשר בו למשל עישון או נטילת תרופה מסוימת גורמים לאימפוטנציה ברמה התחלתית. ואולם, הקושי הראשוני בהשגת זקפה מפתיע את הגבר ויוצר בו תחושות שליליות כגון אשמה, בושה, חוסר אונים וירידה בדימוי העצמי. למצב רגשי זה יש השפעה המחזקת את בעיית הזקפה שהולכת ומחמירה, ולעיתים אף מתווספים הרגלים כגון שתייה מוגזמת של אלכוהול, צריכת סמים והגברת העישון, אשר מפריעים עוד יותר להשגת הזקפה. יחד עם זאת, בשל הבושה הכרוכה במצב מהססים גברים רבים לפנות לטיפול או לרכוש תכשירים שיכולים לסייע, כמו טייגר קינג או קמגרה.

גורמים לבעיית זקפה

כאמור, לקשיי השגת זקפה עשויים להיות מספר רב של גורמים, החל מזרימת דם נמוכה האופיינית לבעיות בלב, ועד למחלות הפוגעות בכלי הדם כדוגמת טרשת עורקים וסכרת. זאת מאחר שעל מנת להשיג זקפה יש צורך בזרימה יציבה ומספקת של דם אל איבר המין, ואילו בעיה בזרימת הדם עלולה להוביל לאימפוטנציה. בנוסף, קיימים הרגלים ותנאים העלולים לפגום ביכולת להשיג זקפה, כמו השמנת יתר, צריכה מוגזמת של אלכוהול ועישון, ולכן לעיתים קרובות מעבר לאורח חיים בריא ומאוזן יותר עשוי לסייע לבעיה. על הגורמים הללו מתווספים מצבים הקשורים ברמה נמוכה של ההורמון טסטוסטרון, שמשחק תפקיד מהותי בהשגת זקפה, וכמו כן קיימות תרופות מסוימות הפוגמות בזרימת הדם אל איבר המין. כאמור, לצד הגורמים הפיזיולוגיים קיימים גם גורמים נפשיים שונים, ובעיות זקפה נפוצות במיוחד אצל גברים המצויים בעיתות משבר, כמו קשיים כלכליים, אבטלה, בעיות בזוגיות וגירושין.

לפרטים אודות המוצרים שלנו והזמנה: חייג – 0524734848

איך מטפלים בבעיות זקפה

כיום קיים בשוק היצע נרחב של טיפולים המסייעים לבעיות אימפוטנציה, ביניהם טיפולים פסיכולוגיים, תרופות שונות, שינויים בהרגלי החיים ובמקרים קיצוניים אפילו ניתוחים. בכל מקרה, את מעגל הקסמים חשוב לשבור מהר ככל האפשר, וכדאי לדעת שבימינו ניתן לרכוש תכשירים המסייעים להשגת זקפה מלאה, ואף משפרים באופן מהותי את התפקוד המיני על כל היבטיו. דוגמא בולטת לכך היא טייגר קינג, תכשיר טבעי לחלוטין ונטול תופעות לוואי, התורם להשגת זקפה חזקה לאורך זמן, להפסקות קצרות יותר בין אקטים מיניים, למניעה של שפיכה מוקדמת ולהעצמה של התשוקה והתחושות המיניות. דוגמא בולטת נוספת הוא קמגרה, תחליף ויאגרה ללא מרשם רופא המסייע להשיג זקפה מלאה לפרק זמן שבין 4 ל- 6 שעות. את התכשירים הללו ניתן להזמין ישירות מהספק מבלי לחשוף פרטים אינטימיים ומביכים בפני רופא המשפחה, ומבלי לעבור בדיקות רפואיות בלתי נעימות.

ולקינוח: 100 הנשים הסקסיות של 2014 על פי מגזין FHM – תיהנו!

טייגרמה גורם לבעיות בהשגת זקפה