סופר קמגרה

  • זקפה חזקה וממושכת
  • העצמת התחושה והתשוקה
  • מניעת שפיכה מוקדמת
  • מקצר הפסקה בין האקטים
  • עכשיו גם 2-ב-1
  • יעילות כפולה

עד 6 שעות אצליך

מתחייבים למשלוח מהיר ודסקרטי ומחיר הכי זול במדינה

אודות המרכיבים של סופר קמגרה

סופר קמאגרה מכיל 2 סמים 100 מ"ג Sildenafil Citrate ו 60mg Dapoxetine.

מה זה Dapoxetine?

דפוקסטין הוא תוצר של קבוצת התרופות Janssen Cilag ונחשב די חדש בשוק של סוכני כוח. בתחילה, dapoxetine נועד רק כאפשרות טיפול לשפיכה מוקדמת. על ידי האמצעים, ההשפעה של הסרוטונין השתפר מאז השפלה של סרוטונין, הורמון אחראי לשפיכה, הוא האט. כתוצאה מכך, הזמן של ההטיה מועבר באופן משמעותי לאחור. בשל צריכת דפוקסטין, האיש יכול להגיע עד ארבע פעמים יותר ללא צורך.

מהו Sildenafil?

סילדנפיל הוא פיתוח של Pfizer. החברה הייתה מעורבת באופן משמעותי בפיתוח של התרופה ידועה ויאגרה. Sildenafil מסייע לגבר עם גירוי מיני לאיבר קשה וביצועים מיניים ארוכים משמעותית.

מהן הסיבות לרכישת סופר קמאגרה?

גברים הסובלים מבעיות זיקפה לא יכולים לקבל שום זקפה או לא יכולים לשמור על זה במהלך יחסי מין. מחלה זו משפיעה לא רק על חיי המין, אלא גם את החיים המקצועיים והפרטיים מובטחת. כמובן, ED יש גם השפעה על חיי הקשר. לעתים רחוקות זוגות מתפרקים כאשר חיי המין אינם נכונים עוד.
תפקוד לקוי של זיקפה מתרחשת כאשר אספקת הדם של הפין אינה מתפקדת כרגיל במהלך הזקפה. סופר קמאגרה יכול להיות מיועד בצורת גנרית של ויאגרה. המרכיב של הגנרית ויאגרה מיד נכנס הדם ומבטיח זקפה משופרת. למרות תפקוד לקוי של זיקפה, האיש מופעל שוב על ידי חיי מין נורמליים הודות לקמגרה.

כיצד נלקח סופר קמאגרה?

הזמנת סופר קמאגרה היא הדרך הקלה ביותר להשיג זיקפה קלה ויעילה. קומגרה כוח הוא נלקח בעל פה ומהר נכנס הדם ללא צורך להכביד על הבטן. קמאגרה צריך לקחת 20-35 דקות לפני יחסי מין הרצוי.

 

כיצד התכשיר גורם לזיקפה?

קמאגרה נחשבת לתרופה יעילה ביותר, אבל רק כאשר יש גירוי מיני לפני יחסי מין. הכדור של הקמאגרה נלקח רק חצי שעה לפני מעשה בפועל עם כוס מים, כך הלוח יכול להתמוסס טוב יותר. המינון היומי המרבי הוא רק 100מג סילדנפיל רצוי. משמעות הדבר היא מקסימום של כדור אחד סופר קמאגרה. במבט ראשון, זה לא נשמע כמו הרבה, אבל סופר קמאגרה יש השפעה מרשימה לטווח ארוך. מרכיבי העוצמה עדיין יעילים עד 12 שעות לאחר נטילה.

סופר קמאגרה – תופעות הלוואי

בשל המרכיב הפעיל סילדנפיל, יכול להיות לסופר קמגרה תופעות לוואי כגון גודש באף, בחילות או אפילו סחרחורת. אנחנו תמיד ממליצים לך לפנות לרופא לפני נטילת קמאגרה, במיוחד אם אתה צריך לקחת תרופות שונות או יש מצבים רפואיים קודמים. רק הוא יכול להעריך את ההשפעות הצולבות האפשריות בין קמאגרה לתרופות אחרות ו / או לייעץ לשימוש, אם התנאים הקיימים מראש יחריפו על ידי שימוש ב- Sildenafil.

.

טייגרסופר קמגרה