שאלות ותשובות: קמגרה

קמגרה מסייע בהשגת זקפה מלאה, וזאת במקרים של קושי בהשגת זקפה עקב בעיות שונות. או להשגת ביצועים טובים יותר להנאתך ולהנאת הפרטנרית שלך.
השפעתו של הקמגרה נמשכת בין 4 ל-6 שעות.
קמגרה כולל מרכיבים פעילים אשר מרחיבים את כלי הדם בגוף, ובעיקר באזורים הקשורים ליחסי מין. הזרימה המשופרת של דם לאזור איבר המין היא שמאפשרת להשיג זקפה מלאה לאורך זמן.
קמגרה הוא אחד מתחליפי הויאגרה הנפוצים ביותר בעולם, ונוסה בהצלחה על ידי מיליונים רבים של גברים לאורך השנים האחרונות. מדובר בתכשיר אמין ויעיל המיוצר במעבדות חדשניות ומתקדמות, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ייצור רפואי.
כן.
הקמגרה מגיע גם בצורת ג'לי שקל מאוד ליטול דרך הפה, ואפילו במגוון טעמים כגון מנטה, שוקולד, בננה, תפוז, מנגו, תות, וניל ואננס.
כאמור, את הקמגרה ניתן ליטול בצורת כדור או ג'לי. מדיווחי משתמשים עולה כי הג'לי משפיע מהר יותר, בתוך כ- 20 עד 30 דקות, ואילו הכדורים מתחילים להשפיע בתוך כ- 45 דקות עד שעה.
לא. קמגרה הינו תחליף ויאגרה, כלומר תכשיר המיוצר באופן גנרי לקבלת כל ההשפעות הידועות של הויאגרה.
לא. על מנת לקבל לביתך את הקמגרה לא תזדקק למרשם רופא או לעבור בדיקות רפואיות. לכן, ההזמנה לא תאלץ אותך לחשוף פרטים אינטימיים אודות חייך, והתהליך כולו דיסקרטי לחלוטין.
על מנת להשיג תוצאות אופטימאליות מומלץ שלא לאכול ארוחות כבדות בזמן הסמוך לנטילת התכשיר, וגם להימנע מצריכת אלכוהול שמפחית מיעילותו. פרטים נוספים מצוינים על גבי האריזה.
כמו לכל תכשיר רפואי גם לקגמרה עשויות להיות תופעות לוואי, המצוינות על גבי האריזה.

שאלות ותשובות: טייגר קינג

בהחלט כן. התכשיר תורם להשגת זקפה חזקה לאורך זמן, להפסקות קצרות יותר בין אקטים מיניים, למניעה של שפיכה מוקדמת ולהעצמה של התשוקה והתחושות המיניות.
השפעת הטייגר קינג נמשכת בין 12 ל-48 שעות.
מדובר בתכשיר המבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד. החומרים הפעילים בטייגר קינג הם תמצית סינית של קרן אייל, אטד סיני, סחוס כרישים, לוק יאנג ותמצית פטריות סיניות.
בניגוד לתכשירים המבוססים על תרכובות סינטטיות, לטייגר קינג אין תופעות לוואי.
במרכיבי הטייגר קינג נעשה שימוש לאורך שנים רבות בארצות המזרח הרחוק, ובשנים האחרונות גם בכל העולם. והוא ידוע בהשפעתו החיובית על האון הגברי כמעט בכל המקרים. למעשה, הטייגר קינג נחשב לבעל ההשפעה מהחזקות ביותר על התחושות המיניות מבין כל התכשירים הקיימים בשוק.
לא. על מנת לקבל לביתך את טייגר קינג לא תזדקק למרשם רופא או לעבור בדיקות רפואיות. לכן, ההזמנה לא תאלץ אותך לחשוף פרטים אינטימיים אודות חייך, והתהליך כולו דיסקרטי לחלוטין.
לאחר כ- 45 דקות יתחיל התכשיר להשפיע.
כמו בכל תכשיר, מומלץ לקרוא את ההוראות שעל גב האריזה. מלבד זאת, מוימלץ שלא ליטול יותר מכדור אחד במהלך יום שלם.
טייגרשאלות ותשובות